CO VYRÁBÍME

Nejen knihovnický nábytek

Knihovnický nábytek je zpravidla vyráběn z bukového masivu a tuto možnost výroby upřednostňujeme před náhražkou dřeva. Struktura dřeva, jeho vlastnosti a povrchové složení vytváří přirozený a přírodní prostředí. Žádný jiný materiál a nebo náhražka dřeva se bukovému dřevu nevyrovná.

Vyrábíme knihovnický nábytek, díly ke knihovnickému nábytku, poličky, recepce, dekorace a doplňky. Pro osobní použití vyrábíme veškerý sortiment nábytku nejen do dětských pokojíčků, obývacích místností a kuchyní. Vyrobíme cokoliv ze dřeva.

Styl bukového masivu je doplněn detaily, které dávají dřevu kvalitní vzhled. Dřevěné díly na sebe navazují bez zbytečných mezer a tím ukazují na kvalitní a robusní zpracování. Všechny výrobky jsou zdravotně nezávadné. Zákazníci tyto výrobky preferují ve školkách, školách, na úřadech, na technických univerzitních knihovnách a studijních halách a v sálech.

Antonín Gál - Truhlářství

Knihovnický nábytek
z kvalitního bukového dřeva

Materiál nábytku

Povrch a pohled na přírodní materiály přinásí příjemnou atmosféru do knihoven a domovů.

Reprezentativní vzhled

Nábytek z masivu působí reprezentativně díky kvalitě zpracování detailů a struktuře dřeva.

Výrobek je zdraví nezávadný

Výrobky jsou určeny nejen pro děti. Naše výrobky jsou zdraví nezávadné. Proto se používají i ve školkách a školách.

Vytváříme dřevem
příjemné prostředí

Dřevo je úžasný materiál, které nejen příjemně voní, vytváří příjmený pocit, a také působí příjemně vzhledově, tak i na dotek. Dřevo má zajímavou struktůru a je přirozeně teplé na pohled a na dotek naší ruky.
Masiv bukový vyniká svymi vlastnostmi kvalitního dřeva a strukturou dřeva. Kvalitní dřevo je stálé, zachovává si svoje vlastnosti a povrchový vzhled. Dřevěným nábytkem vytváříme příjemné prostředí všude tam, kde je požadováno.

Dřevo je přírodní materiál, který nám přináší do interiéru příjemný uklidňující pocit.

Varianty pomocí přídavných dílů

V nabídce jsou přídavné díly, které je možné sestavit a kombinovat a tím vytvořit různé varianty knihoven. Přídavné díly lze sestavit podle potřeby přímo na požadavek a určené místo. Přídavné díly lze libovolně kombinovat a doplňovat.

Proč právě masiv

Ze zkušeností a praxe se dřevem víme, že nejvhodnější materiál pro děti a knihovny je masiv. S BUKOVÝM masivem se příjemně pracuje, vykazuje dlouholetost bez ztráty vlastností. Masiv přirozeně hřeje, voní a působí příjemně. Je zdravotně nezávadný.

úspěšných

realizací zakázek

%

nezávadnost

všech výrobků

let zkušeností

práce se dřevem

Přirozenost KNIHOVEN

Příjemný vzhled

Výrobky z bukového masivu vynikají příjemným vzhledem

Příjemný na omak

Povrch bukového masivu je přirozeně teplý na ruce

Masivní precizní provedení

Kvalita bukového dřeva a výrobků je základem pro detailní provedení a dlouhou životnost